Kandidatenlijsten verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Midden-Groningen

Publicatie conform artikel I 17 Kieswet

De beroepstermijn bij de Raad van State is voorbij.
Tijdens deze termijn zijn er geen beroepen tegen het besluit van 13 oktober 2017 van het hoofd/centraal stembureau binnengekomen.
Daarmee staan de kandidatenlijsten en de lijstnummeringen voor de herindelingsverkiezingen Midden-Groningen op 22 november 2017 onherroepelijk vast.


Centraal Stembureau

Kandidatenlijsten verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Midden-Groningen

De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Midden-Groningen;
gelet op artikel I 17 van de Kieswet;
maakt bekend dat voor de op 22 november 2017 te houden verkiezing de volgende geldige kandidatenlijsten zijn ingeleverd:

Lijst 1 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Feenstra - Jansen, M. (Martine)  (v)

Sappemeer

2

Lesman -Veenstra, J. (Joke)  (v)

Hoogezand

3

Koning, K.W. (Kees)  (m)

Sappemeer

4

van der Vlist, N.R. (Han)  (m)

Harkstede

5

Kluit, M. (Maarten)  (m)

Hoogezand

6

Polat, H. (Julia)  (v)

Hoogezand

7

Klaassens, I. (Ida)  (v)

Hoogezand

8

Croeze, R. (Richard)  (m)

Slochteren

9

Veendorp, J. (Joyce)  (v)

Zuidbroek

10

Swarts, R. (Roelf)  (m)

Muntendam

11

Broersma, E. (Elly)  (v)

Zuidbroek

12

Klaassens - Veenstra, S. (Sonja)  (v)

Hoogezand

13

Klootsema, T. (Tjaard)  (m)

Westerbroek

14

Dam, J.T. (Jan)  (m)

Sappemeer

15

Buffinga, L.T. (Vincent)  (m)

Doetinchem

16

Croeze - Voorzee, I.J. (Ivonne)  (v)

Slochteren

17

Croeze, R. (Roy)  (m)

Slochteren

18

Bijker, J.J. (Jan)  (m)

Hoogezand

19

van der Laan, G. (Geert)  (m)

Meeden

20

Mulder-Goeree, A. (Anneke)  (v)

Hoogezand

21

van der Laan, D. (Danny)  (m)

Meeden

22

Feenstra, M. (Marten)  (m)

Sappemeer

23

Kluit - Grashoff, E.N. (Ellen)  (v)

Hoogezand

24

Feenstra, G. (Gerben)  (m)

Sappemeer

25

Boeve, H. (Henri)  (m)

Kiel-Windeweer

26

Lesman, R.J. (Ronald)  (m)

Hoogezand

27

Haaima - Seip, G. (Gerda)  (v)

Tripscompagnie

28

Klok, B. (Bé)  (m)

Harkstede

29

Kor, F. (Frits)  (m)

Meeden

30

Mühlenberg, A.H.M. (Nöl)  (m)

Hoogezand

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Gecombineerd met GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

van der Veen, T. (Thea)  (v)

Hoogezand

2

Woortman, A.F. (Anja)  (v)

Slochteren

3

Sinnema, R. (Rudy)  (m)

Scharmer

4

van Duren, J. (Anja)  (v)

Muntendam

5

Ridderbos-Hovingh, C.M. (Chantal)  (v)

Harkstede

6

Flederus, H.J. (Henk)  (m)

Hoogezand

7

Westerdiep, J. (Jan)  (m)

Sappemeer

8

Voogd, I.L. (Irma)  (v)

Overschild

9

Ilhan, N. (Nurettin)  (m)

Sappemeer

10

Rakers, G. (Geert)  (m)

Muntendam

11

Huizenga, G.G.J. (Gosse)  (m)

Muntendam

12

van Duren, J.W. (Jan)  (m)

Muntendam

13

van der Leeuw, IJ.C.W. (IJsbrand)  (m)

Schildwolde

14

Nieveen, A.L.R. (Abel)  (m)

Tjuchem

15

Vos, M. (Melle)  (m)

Hoogezand

16

van der Werff, R.S. (Rob)  (m)

Hoogezand

17

Perdon-Pancras, A.A.M. (Anneke)  (v)

Kolham

18

Bakker, F.J. (Fred)  (m)

Sappemeer

19

Loer, H. (Harm)  (m)

Noordbroek

20

Koerts, H. (Henk)  (m)

Zuidbroek

21

Mik-Boeren, S. (Sita)  (v)

Harkstede

Lijst 3 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Borg, J.R. (Jaap)  (m)

Kropswolde

2

Bos-Carabain, M.E. (Mieke)  (v)

Noordbroek

3

Offereins, E.J.K. (Evert)  (m)

Froombosch

4

Nieland-Kampen, P.A. (Patricia)  (v)

Hoogezand

5

Ubels, C.J.H. (Chris)  (m)

Zuidbroek

6

Min-Brinkkemper, S.E. (Sharon)  (v)

Hoogezand

7

Jonk, H.W. (Hans)  (m)

Kropswolde

8

Vink, A.B. (Dolf)  (m)

Schildwolde

9

Boelens, T. (Tim)  (m)

Hoogezand

10

Seljee, S.J. (Sophie)  (v)

Hoogezand

11

Bruning, J.J.T. (Janine)  (v)

Harkstede

12

Dontje, K. (Kees)  (m)

Woudbloem

13

Habing, H. (Henk)  (m)

Zuidbroek

14

Beijers, A.E. (Andre)  (m)

Hoogezand

15

Schrage, G.G. (Gerke)  (m)

Kiel-Windeweer

16

Meesters, J. (Jan)  (m)

Hoogezand

17

van der Meulen, K.G. (Klarien)  (v)

Hellum

18

Steffens, W. (Wianda)  (v)

Kiel-Windeweer

19

ten Wolde-Schepel, B. (Bea)  (v)

Noordbroek

20

Lokerse, M.C. (Marinus)  (m)

Meeden

21

Niewold-Homan, P.M. (Paulien)  (v)

Hoogezand

22

Wind, W.E.C. (Wim)  (m)

Siddeburen

23

Schepel, G.P. (Gerko)  (m)

Hellum

24

Tepper, H. (Henk)  (m)

Zuidbroek

Lijst 4 Leefbaar Midden Groningen

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kruzenga, F.A. (Nette)  (v)

Sappemeer

2

Scheffer, H.J. (Henk)  (m)

Slochteren

3

Braster, G.B.F. (Gilbert)  (m)

Kiel-Windeweer

4

Stoel, M.A. (Michel)  (m)

Sappemeer

5

Nissink, C. (Collin)  (m)

Kolham

6

Rook, R. (René)  (m)

Westerbroek

7

Muriithi, M.W. (Mary)  (v)

Hoogezand

8

Wattimury, N. (Nua)  (v)

Sappemeer

9

Barron, K.L. (Kevin)  (m)

Sappemeer

10

Dewnarain, G.P. (Anneke)  (v)

Sappemeer

11

Zuidema, I.M.A. (Ilona)  (v)

Meeden

12

Visser, M.R. (Martijn)  (m)

Zuidbroek

13

Cordes, S.N. (Sanne)  (v)

Sappemeer

14

Wilthof, A.B. (Astrid)  (v)

Sappemeer

15

Laning-Zwart, E.A. (Elles)  (v)

Hoogezand

16

van Noord, S.C. (Simone)  (v)

Westerbroek

17

Jager, H. (Harry)  (m)

Sappemeer

18

Hulshof, G. (Grietje)  (v)

Sappemeer

19

Lalkens, M.W. (Mark)  (m)

Schildwolde

20

Wesselink, R. (Ruda)  (v)

Sappemeer

21

te Braake, M.F.H. (Maurits)  (m)

Tjuchem

22

te Braake, T.J.A. (Thomas)  (m)

Tjuchem

23

Klimp, H.T. (Theo)  (v)

Siddeburen

24

Klimp, J.T. (Jacco)  (m)

Siddeburen

25

Boonman, J.J. (Jan)  (m)

Noordbroek

26

Koning, J.P. (Jasper)  (m)

Wagenborgen

27

Koning, H.T. (Harm)  (m)

Wagenborgen

28

Koning-Lenting, W.G. (Mien)  (v)

Wagenborgen

29

Stoutmeijer, A.E. (Alina)  (v)

Wagenborgen

30

Flikkema, R.A. (Robert)  (m)

Appingedam

31

van den Hoek, N.C. (Nicolette)  (v)

't Zandt

32

Jelsema, J.H. (Jan)  (m)

Veendam

33

Koops, B.J. (Jeroen)  (m)

't Zandt

34

Kollumer, S. (Stefan)  (m)

Baflo

35

Noorda, D.V. (Damiën)  (m)

Wildervank

36

Pieterman, K. (Klaas)  (m)

Spijk

37

Wierda, H. (Heidi)  (v)

't Zandt

38

de Bruin, F. (Freek)  (m)

Rotterdam

39

Toutenburg, J.J. (Joop)  (m)

Foxhol

40

Toutenburg-Wezepoel, M.I. (Monique)  (v)

Foxhol

41

van Biessum, H.M.J. (Hilde)  (v)

Sappemeer

42

Bos, W. (Willem)  (m)

Schildwolde

43

Cordes, R. (René)  (m)

Sappemeer

44

Dijk, E.H. (Erik)  (m)

Siddeburen

45

Laning, J. (Jan)  (m)

Hoogezand

46

Linstra, C.I. (Camilla)  (v)

Zuidbroek

47

Mensah, K.J. (Kennedy)  (m)

Hoogezand

48

van Noord, A.D. (Alex)  (m)

Westerbroek

49

Niehof-van Hielkema, H. (Hillie)  (v)

Slochteren

50

Wattimury, R.A. (Roedi)  (m)

Sappemeer

Lijst 5 ROODGEWOON

Nr

Naam

Woonplaats

1

Swierenga, J.L. (Jacco)  (m)

Zuidbroek

2

Janssen, W.M. (Wilma)  (v)

Hoogezand

3

Koekkoek, H.W. (Henk)  (m)

Hoogezand

4

Dieters, S.T. (Sivert)  (m)

Sappemeer

5

Nieborg, H.J. (Henk)  (m)

Foxhol

6

Merkus, J. (Joke)  (v)

Foxhol

7

de Jonge, H. (Rieks)  (m)

Sappemeer

8

Lagerwerf, M.C. (Martijn)  (m)

Foxhol

9

van der Veen, E.M.D.H. (Margrietha)  (v)

Zuidbroek

10

Mik, H. (Harry)  (m)

Hoogezand

11

Bakkelo, H. (Herman)  (m)

Foxhol

12

Bijmolt, M.A. (Magriet)  (v)

Foxhol

13

van Duinen, J.J. (Jeffrey)  (m)

Foxhol

14

Swierenga, M. (Marja)  (v)

Zuidbroek

15

Heininga, H.D. (Hein)  (m)

Hoogezand

16

Steenkamp, J. (Janny)  (v)

Hoogezand

17

Weessies, P.A. (Paul)  (m)

Hoogezand

Lijst 6 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Renkema, G.H. (Gerard)  (m)

Hellum

2

Lutterop, Y.P. (Yannick)  (m)

Hoogezand

3

Paapst, M.H. (Mathieu)  (m)

Siddeburen

4

Fennis, T.S. (Toine)  (m)

Hoogezand

5

Brinkhorst, J.W. (Jan Willem)  (m)

Kolham

6

Niezink, J.J. (Jan)  (m)

Schildwolde

7

Pel, T. (Thomas)  (m)

Hoogezand

8

Elverding, J.P. (John Peter)  (m)

Siddeburen

9

Versteeg-Liefers, E.M. (Esther)  (v)

Kiel-Windeweer

10

ter Veer, R.M. (Renny)  (v)

Slochteren

11

Hesp, M.J. (Marc)  (m)

Zuidbroek

12

Velema, J.W. (Jaap)  (m)

Kropswolde

13

Heininga, A. (Albert)  (m)

Kiel-Windeweer

14

Wieldraaijer, R. (Roy)  (m)

Hoogezand

15

Kuiper, A.G. (Albert)  (m)

Hoogezand

Lijst 7 ChristenUnie

Gecombineerd met CDA

Nr

Naam

Woonplaats

1

Boersma, J.J. (Jan Jakob)  (m)

Harkstede

2

Metscher, M.T. (Marco)  (m)

Sappemeer

3

Joostens, N. (Niels)  (m)

Slochteren

4

van Dijk, H.B. (Bert)  (m)

Hoogezand

5

Doorn-Groenveld, L. (Lucy)  (v)

Foxhol

6

Boer, K. (Klaas)  (m)

Siddeburen

7

Antonides, M.H. (Marina)  (v)

Zuidbroek

8

Folkersma, R. (Roel)  (m)

Hoogezand

9

Boddeus, H.H. (Erik)  (m)

Hoogezand

10

Hooikammer, G. (Gerrit)  (m)

Lageland

11

Hoeksema-Schoenmaker,
M.A. (Miranda)  (v)

Schildwolde

12

de Haan-Doornbosch, B.M.
(Ineke)  (v)

Slochteren

13

Rietema-Aikema, T.T. (Tallien)  (v)

Scharmer

14

Schilthuis-Teeuwen, J. (Janneke)  (v)

Siddeburen

15

Prins, A. (Arjan)  (m)

Meeden

16

Braam, P. (Pieter)  (m)

Hoogezand

17

Meints, K. (Klaas)  (m)

Hoogezand

18

Dekker, M. (Meint)  (m)

Hoogezand

19

de Haan, J. (Jan)  (m)

Kropswolde

20

Bondt, G.J. (Geert)  (m)

Sappemeer

21

Vegt, M. (Martin)  (m)

Hoogezand

22

Gernaat, H. (Henk)  (m)

Froombosch

Lijst 8 GROENLINKS

Gecombineerd met Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Bosman, M.E. (Mariët)  (v)

Sappemeer

2

Bos, H. (Henk)  (m)

Tjuchem

3

Bosscher, A.D. (Albert)  (m)

Muntendam

4

Zuiderveen, G.A. (Ger)  (m)

Sappemeer

5

Muthert, C.A. (Chris)  (m)

Meeden

6

Kuperus, S.T. (Silvia)  (v)

Hoogezand

7

van Leeuwen, H.J. (Harald)  (m)

Kiel-Windeweer

8

Copinga, F. (Fokje)  (v)

Harkstede

9

Visscher, H. (Heleen)  (v)

Sappemeer

10

Poel, J.A.K. (Jan)  (m)

Hoogezand

11

Wessels, R.C. (Reinie)  (v)

Muntendam

12

Mahler, F. (Fred)  (m)

Steendam

13

Kruizenga, M.H. (Marty)  (v)

Sappemeer

14

Lesterhuis, G.J. (Bert)  (m)

Sappemeer

15

de Vries, J. (Jans)  (m)

Noordbroek

16

Witteveen, W.J. (Pim)  (m)

Noordbroek

17

Eggermont-Pijpers, M. (Riet)  (v)

Kropswolde

18

Klaver, M.M. (Menno)  (m)

Woudbloem

19

Krijgsheld, T. (Tebbe)  (m)

Meeden

20

Çiğ, R. (Ramazan)  (m)

Hoogezand

21

ter Steege, G.G. (Gherie)  (v)

Meeden

22

Post, M.H. (Mario)  (m)

Muntendam

23

Gopal, J. (Oetra)  (v)

Sappemeer

Lijst 9 CDA

Gecombineerd met ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Drenth, E. (Erik)  (m)

Hoogezand

2

van der Burg-Versteeg, A.P.A. (Erianne)  (v)

Steendam

3

Wind, H. (Harry)  (m)

Muntendam

4

van der Meijden, M.W. (Maarten)  (m)

Hoogezand

5

Wester, E.J. (Eline)  (v)

Hoogezand

6

Bos, F. (Fré)  (m)

Siddeburen

7

Andriessen-Westra, P.T. (Paulien)  (v)

Hoogezand

8

van der Poel, O.F. (Okko)  (m)

Zuidbroek

9

Stavenga-Joling, G.A. (Gea)  (v)

Zuidbroek

10

Udo, R.H.C. (Ronald)  (m)

Hoogezand

11

Stellingwerf, G. (Gerben)  (m)

Schildwolde

12

de Winter-Wijffels, A.C.M. (Annelien)  (v)

Noordbroek

13

Joosten, J.L. (Koos)  (m)

Hoogezand

14

van der Burg, J.J.M. (Jan)  (m)

Meeden

15

Maagd, G.B. (Gerard)  (m)

Hoogezand

16

Bolhuis-Janssens, J. (Janny)  (v)

Harkstede

17

Blaak, A. (Bram)  (m)

Hoogezand

18

van der Werk, P. (Peter)  (m)

Hoogezand

19

Jongerden, M. (Rinus)  (m)

Harkstede

20

Bruining-Roelvink, E.H.F. (Marlies)  (v)

Zuidbroek

Lijst 10 GemeenteBelangen Midden-Groningen

Nr

Naam

Woonplaats

1

Haze, H. (Hans)  (m)

Hoogezand

2

Stok, N.H.R. (Nico)  (m)

Siddeburen

3

Loots, H. (Hendrik)  (m)

Muntendam

4

Ploeger, M. (Markus)  (m)

Meeden

5

Tholen-Staring, C. (Christiane)  (v)

Hoogezand

6

Akkerman-Ritsema, G.H. (Geke)  (v)

Harkstede

7

Velthuis, J. (Jan)  (m)

Zuidbroek

8

Plagge, A.M.W. (Antoinette)  (v)

Hoogezand

9

Buurke, J.A. (Jan)  (m)

Kolham

10

Heij-Simons, W.F. (Wanda)  (v)

Muntendam

11

Soikromo, R. (Ramoen)  (m)

Hoogezand

12

Ruiter, J.K. (Jelte)  (m)

Noordbroek

13

Boonstra, H. (Henk)  (m)

Hoogezand

14

Kiwiet, P.H.P. (Patricia)  (v)

Muntendam

15

Wijchers, I. (Ingo)  (m)

Hoogezand

16

Massink, H.T. (Harrie)  (m)

Schildwolde

17

Oorburg, W. (Wim)  (m)

Muntendam

18

Yüksel, S. (Süleyman)  (m)

Hoogezand

19

Huisman, W. (Wim)  (m)

Siddeburen

20

Keuning, M.W. (Maarten)  (m)

Zuidbroek

21

Erdogan, Ç. (Çilem)  (v)

Hoogezand

22

Geertsema, J. (Johan)  (m)

Muntendam

23

Nijboer-Mein, J. (Janny)  (v)

Muntendam

24

Haze, J. (Jasper)  (m)

Hoogezand

25

Bloembergen, R.H. (Ruud)  (m)

Noordbroek

26

Wolthuis, M. (Martin)  (m)

Muntendam

27

Sanredjo, M.R. (Maikel)  (m)

Hoogezand

28

Oorburg-Drenth, L. (Dina)  (v)

Muntendam

29

Loots, H.H. (Herman)  (m)

Muntendam

30

Haze, H. (Henk)  (m)

Hoogezand

31

Oldenburger, J. (Jacob)  (m)

Meeden

32

Mik, C. (Claudia)  (v)

Muntendam

33

Buit, H.B. (Herman)  (m)

Muntendam

34

Mulder-Oosterbeek, H.G. (Hilda)  (v)

Zuidbroek

35

Loots, T. (Dineke)  (v)

Muntendam

36

de Groot, H.G. (Henk)  (m)

Hoogezand

37

Nijboer, J. (Johan)  (m)

Muntendam

38

Mooibroek, S. (Dina)  (v)

Muntendam

39

Smit, M.A. (Marc)  (m)

Muntendam

40

Scheffers, M.S. (Marc)  (m)

Hoogezand

41

Pijper, K. (Klaas)  (m)

Siddeburen

42

Loots, H. (Harrie)  (m)

Muntendam

43

Siersema, M.J. (Matty)  (v)

Zuidbroek

Lijst 11 Seniorenpartij Groningen

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hamersma, K. (Klaas)  (m)

Hoogezand

2

van Vondel, H.C. (Harco)  (m)

Hoogezand

3

Duppen-van den Berg, J.G.O.G. (José)  (v)

Kropswolde

4

de Jonge, H.J. (Erik)  (m)

Slochteren

5

Hamersma, R.K.J. (Remko)  (m)

Hoogezand

6

Ottens, J. (Jan)  (m)

Delfzijl

Overeenkomstig artikel I 10 van de Kieswet zijn de navolgende lijstencombinaties aangegaan:

  • Lijst 2: Partij van de Arbeid (P.v.d.A.) en lijst 8: GROENLINKS
  • Lijst 7: ChristenUnie en lijst 9: CDA

Hoogezand, 13 oktober 2017.

De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Midden-Groningen,

P.M.M. de Jonge

Contactgegevens

Postbus 2, 9649 ZG Muntendam
Kerkstraat 2, 9649 GR Muntendam
Tel. (0598) 658888
Fax. (0598) 621688
E-mail: info@menterwolde.nl

We werken op afspraak
tijdens de openingstijden
ma. t/m do. van 9.00-16.00 uur
vrijdag van 9.00-12.00 uur
Publiekszaken ook op donderdag van 18.00-20.00 uur.

Werk & Inkomen / WMO:

Inkomen en voorzieningen (+ uitkeringsadministratie)
Telefonisch spreekuur: ma t/m do 8.30-9.30 uur & 13.30-14.30 uur, vr 8.30-9.30 uur via tel. 0598 373700 (kies optie 1)

Re-integratie
Geen telefonisch spreekuur, tel. 0598 373700 (kies optie 2).

Sociaal Team:

bereikbaar via tel. (0598) 658877

Storingsnummer:

buiten kantooruren, via tel. 06-55763509 (niet voor Sociaal Team)

Informatie herindeling:

Website over de herindeling

Informatie over de zorg:

Naar de website over de zorg: Bouwen op mekaar